Meie Bubblescleaning

Rohkem kui 5 aastat puhastuskogemust

Bubblescleaning on ettevõte, mis pakub terviklikke, kvaliteetseid ja usaldusväärseid puhastuslahendusi äri-, ettevõtte-, ja eraisikutele Tallinnas ja Harjumaal.

Oleme hoolsad ning tööeetika on puhastusettevõtte filosoofias kesksel kohal kriitilise tähtsusega järjepidevate ja kvaliteetsete puhastusteenuste osutamisel.

Meie missioon

Eesmärk on olla turuliider puhastusteenuste osutamisel, pakkudes klientidele usaldusväärseid, kvaliteetseid ja kulutõhusaid puhastuslahendusi

Tulemused

Puhastame rohkem kui 200 asukohta Tallinnas ja Harjumaal. Uusi kohti lisandub pidevalt, kuna pakume head hinda ja kvaliteeti.

Kui te pole oma praeguse teenusega rahul
andke meile teada, oskame aidata.

Võtke ühendust

Miks palgata just meid?

Valige meid tipptaseme maine pärast. Oleme rohkem kui 10 aasta jooksul teeninud nime kvaliteedi ja klienditeeninduse eest. Majaomanikud, keda me teenindame, sõltuvad meist detailidepõhise ja järjepideva puhastusteenuse osutamisel iga kord, kui puhastame nende kodusid.

Meiega on teie rahulolu garanteeritud
Bubblescleaning eksperdid pakuvad põhjalikke majapuhastusteenuseid meie klientidele Tallinnas ja Harjumaal. Peame kinni rangetest standarditest, et hoida oma teenus jätkuvalt kvaliteetne.
Meie kindlustatud puhastusmeeskond
Meie ettevõte on täielikult kindlustatud, mis tähendab, et kui palkate meid oma elamute puhastusettevõtteks, võite olla rahulik. Meie jaoks on väga oluline, et kliendid tunneksid end kindlalt.
Meie koristajad on saanud põhjaliku väljaõppe
See tähendab, et iga Bubblescleaning palgatud isik läbib põhjaliku taustakontrolli ja saab seejärel koolituse meie kodukoristusteenuste kõigis aspektides. See tagab kvaliteetse teenuse iga kord.
Kohalikud kodupuhastusteenused
Elu on lihtsalt liiga lühike, et oma kulutada seda koristamisele. Te peaksite saama nautida meelerahu , teades, et teie kodu on heades kätes, keskendudes samal ajal asjadele, mis on teile rohkem olulised, nagu näiteks teie pere ja lähedased.
Tasuta telefoni kaudu
Bubblescleaning teenus on võti kauni kodu hoidmiseks, pakkudes samal ajal rohkem aega endale ja asjadele, mida kõige rohkem armastate. TASUTA hinnangu saamiseks võtke meiega ühendust.
Anname oma tööle garantii
Bubblescleaning püüab pakkuda igale kliendile kõrgeimat kvaliteeti ja väärtust. Kui te pole meie teenusega täiesti rahul, teavitage meid 24 tunni jooksul pärast puhastustööd, et saaksime olukorra lahendada.